piątek 18 Kwi 2014
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

znaki chrześcijańskie - ostrzeżenie
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: znaki chrześcijańskie - ostrzeżenie
znaki chrześcijańskie - ostrzeżenie 1 Rok, 11 mies. temu Oklaski: 40
Witam wszystkich serdecznie !

Chciałabym Wam zwrócić uwagę na przedmioty naszego kultu chrześcijańskiego, abyście uważali, co kupujecie.
Na każdym krzyżu, medaliku, obrazku, figurce, istnieje prawdopodobieństwo, że masoni mogli na nich umieścić swoje lucyferiańskie znaki, po których oni się na wzajem rozpoznają w mgnieniu oka.
po co mieliby je umieszczać? bo ich celem jest, aby na całej ziemi zapanował diabeł.
Czy wiecie, że ccc to 666? Czy wiecie, że w sukience bursztynowej Matki Boskiej Częstochowskiej wtopiono egipskiego skarabeusza - bóstwo diabelskie?
czy wiecie, że powszechnie wybijany medal Benedykta zawiera masoński ołtarz, a zamiast słowa PAX powinno być IHS?
Czy wiecie, że właściciel firmy, która produkuje Pepsi, proszki vizir i szampony head and shoulders oznajmił publicznie, że oddał duszę diabłu i na jego cześć w butelkach pepsi umieszcza ludzkie embriony nienarodzonych dzieci, do czego również się przyznał?

Czy wiecie dlaczego tak na prawdę wyrzucili księdza Natanka?
spróbujcie posłuchać jego kazań i przekonajcie się sami, że nie robi on ani nie mówi nic, co jest sprzeczne z naszą wiarą, ani niczym nie obraża Pana Boga, a mówi mądrze i słusznie. Mówi prawdę, która poparta jest przez Ojców Kościoła.

Czy wiecie, że w Piśmie Świętym, w Księdze Apokalipsy jest mowa o przyjęciu przez ludzi znaku Bestii w ręce lub w czole, i że to właśnie chodzi o chipy, które masoni chcą ludziom wszczepić, aby nas całkowicie kontrolować, zniewolić, a nawet zniszczyć i odebrać nam wolność?

A kto się nie pokłoni Bestii, ten zginie w oka mgnieniu.
Przyjęcie chipa to przyjęcie samego Lucyfera.
Założę się, że następny po tym papieżu będzie Antychryst.

Ave Maria !!!
+++
Michałowa (Użytkownik)
Michałowa
Dux Ducis Unus Inter Multi
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
SERAPH
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

O: znaki chrześcijańskie - ostrzeżenie 1 Rok, 11 mies. temu Oklaski: 8
A może wystarczy ufna wiara w Boga?
Zamiast uganiać się za lucyferiańskimi nowinkami, robić szatanowi darmową reklamę i wprowadzać panikę wśród owieczek?
Ksiądz Natanek, owszem mówi o wielu istotnych rzeczach, ale spsób, w jaki to czyni, nadaje tym sprawom wymiar parodii i zamiast zastanowienia budzi pusty śmiech postronnych słuchaczy.
A powiedziano:
"Tak więc wszystko, cokolwiek w jatce sprzedają, spożywajcie, niczego nie dociekając - dla spokoju sumienia. Pańska bowiem jest ziemia i wszystko, co ją napełnia. Jeżeli zaprosi was ktoś z niewierzących a wy zgodzicie się przyjść, jedzcie wszystko, co wam podadzą, nie pytając o nic - dla spokoju sumienia. A gdyby ktoś powiedział: «To było złożone na ofiarę» - nie jedzcie przez wzgląd na tego, który was ostrzegł, i z uwagi na sumienie. Mam na myśli sumienie nie twoje, lecz bliźniego. Bo dlaczego by czyjeś sumienie miało wyrokować o mojej wolności? Jeśli ja coś spożywam dzięki czyniąc, to czemu mam być spotwarzany z powodu tego, za co dzięki czynię? Przeto czy jecie, czy pijecie, czy cokolwiek innego czynicie, wszystko na chwałę Bożą czyńcie. Nie bądźcie zgorszeniem ani dla Żydów, ani dla Greków, ani dla Kościoła Bożego, podobnie jak ja, który się staram przypodobać wszystkim pod każdym względem nie szukając własnej korzyści, lecz dobra wielu, aby byli zbawieni." 1Kor 10, 25-33

P.S.
Czy koncern Pepsi jeszcze istnieje?
Gdyby sensacja, o której wspomniałaś miała przełożenie na rzeczywistość, to umieszczenie jakichkolwiek tkanek zwierzęcych w produktach spowodowałoby bankructwo marki (bez względu na wyznanie czy poglądy konsumentów). Myślisz, że Amerykanie przełknęliby taką Pepsi? :]
Caliah (Moderator)
Moderator
graphgraph
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

O: znaki chrześcijańskie - ostrzeżenie 1 Rok, 11 mies. temu Oklaski: 7
powszechnie wybijany medal Benedykta zawiera masoński ołtarz, a zamiast słowa PAX powinno być IHS

Nie wiem kto Pani takich bajek naopowiadał. Żadne z tych słów nie jest prawdą. Zakon benedyktynów wybija ten medalik ze słowem PAX, a taki wzór ustalił się w XVII wieku.
siloam (Moderator)
Ave Maria!
Moderator
graphgraph
Płeć: Mężczyzna siloam@jid.pl Miejsce: Cork, Irlandia Urodziny: 01/19

O: znaki chrześcijańskie - ostrzeżenie 1 Rok, 11 mies. temu Oklaski: 0
Michałowa napisał:

czy wiecie, że powszechnie wybijany medal Benedykta zawiera masoński ołtarz, a zamiast słowa PAX powinno być IHS?

Wystarczy wejść na stronę www.benedyktyni.pl/medalik.htm, żeby zobaczyć, że to nie prawda.
Chyba, że ktoś uważa, że zakon benedyktynów kłamie.
kacperek29 (Użytkownik)
Hastatus Prior
graphgraph

O: znaki chrześcijańskie - ostrzeżenie 1 Rok, 11 mies. temu Oklaski: 25
Słusznie , jestem od zawsze związany z benedyktynami duchowo i wszystkie Wasze wpisy stanowiące antytezy dla wypowiedzi Michałowej są prawdziwe.
Ewolucja medali Świętego Benedykta jest bogata i często była dyktowana dość prozaicznymi powodami.
Pozdrawiam.
kpax (Moderator)
AUSCULTA-ORA-LABORA
Moderator
graph
Płeć: Mężczyzna JHS-Wirtualny Klasztor sqrt.exe@gmail.com
Vade retro Satana, Nunquam Suade Mihi Vana  Sint Mera Quae Libas, Ipse Venena Bibas

O: znaki chrześcijańskie - ostrzeżenie 1 Rok, 11 mies. temu Oklaski: 11
Ave Abba!

Droga Michałowo! Jak zawsze cenię sobie Twoje mądre słowa (nie znaczy, że się zgadzam z nimi). Rozumiem Twoją chęć walki z szatanem, fakt, że szatan jest w wielu miejscach. Do wszystkich Twoich cytatów nie mogę się odnieść, ale uważam je za nie trafione. Podam dwa cytaty, które, mam nadzieję, coś wytłumaczą.

Czy wiecie, że właściciel firmy, która produkuje Pepsi, proszki vizir i szampony head and shoulders oznajmił publicznie, że oddał duszę diabłu i na jego cześć w butelkach pepsi umieszcza ludzkie embriony nienarodzonych dzieci, do czego również się przyznał?

O oddaniu siebie szatanowi nie słyszałem, natomiast (i tutaj do wszystkich to mówię) to, że Pepsi rozpoczęło badania, jak użyć komórki płodów ludzkich do swoich produktów, to jest akurat prawda. Było o tym głośno w wielu katolickich i ogólnochrześcijańskich mediach. Nawet ja o tym pisałem, stricte przetłumaczając dane z pierwszej ręki. Robiłem o tym demoty i akcję informacyjną (fiasko, ale szatan nie śpi). Ktoś spyta po co? Oficjalnie po to, by poprawić smak i zmniejszyć ilość konserwantów.Tutaj link do mojego demota:
demotywatory.pl/3601489/Przed-tym-wlasnie

Czy wiecie dlaczego tak na prawdę wyrzucili księdza Natanka?
spróbujcie posłuchać jego kazań i przekonajcie się sami, że nie robi on ani nie mówi nic, co jest sprzeczne z naszą wiarą, ani niczym nie obraża Pana Boga, a mówi mądrze i słusznie. Mówi prawdę, która poparta jest przez Ojców Kościoła.

Nie zgadzam się, bo każdy Ojciec Kościoła, bezkompromisowo kazał być P O S Ł U S Z N Y M wobec przełożonych w KRK. Ks. Natanek stanowczo przesadza - począwszy od swoich paranoi odnośnie gwiazd w Cudownym Medaliku (nawet oryginał miał 5 ramion! Colbe też nosił taki z 5 ramiennymi gwiazdami!), poprzez obrażanie Dziwisza, którego Jan Paweł II cenił i darzył bezwarunkowym zaufaniem, a skończywszy na głoszeniu objawień, które to nie zostały przez Kościół uznane - co jest po prostu HEREZJĄ i/lub sekciarstwem.

Podstawą jedności Kościoła jest posłuszność wobec stolicy Apostolskiej. Nieposłuszeństwo zamyka człowieka w gronie fanatyków, tudzież odłamowców, którym równi byli jedynie Kalwin i Luter.

Pozdrawiam!
Nocturno19 (Użytkownik)
Poświęcenie to Najwyższa Forma Miłości
Dux Ducis Unus Inter Multi
graphgraph
Płeć: Mężczyzna dino20@vp.pl Miejsce: Głubczyce Urodziny: 02/19

Do góryStrona: 12
Moderatorzy: kpax, admin, siloam, , Caliah1, , Caliah

Reklama

Reklama

Doktor anielski o aniołach - premiera książki

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznawania się z naszą najnowszą pozycją książkową autorstwa ks. prof. Tomasza Stępnia, pt. „Doktor anielski o aniołach”. Bez dużej przesady stwierdzić można, że książka ta stanowi pierwsze w naszym kraju tak kompleksowe omówienie angelologii św. Tomasza z Akwinu.

Więcej

PIELGRZYMKA SŁONECZNA

Redakcja „Któż jak Bóg", Księża Michalici oraz Biuro Pielgrzymkowo-Turystyczne „NOMADA" zapraszają do udziału w pielgrzymce do Włoch w dniach 26-30 sierpnia 2014 r.

Trasa pielgrzymki: Warszawa - Rzym - Monte Sant' Angelo - San Giovanni Rotondo - Monte Cassino - Castel Gandolfo - Ostia - Rzym - Warszawa

Kontakt w Sekretariacie Redakcji lub Biurze "NOMADY":

PIELGRZYMKA SŁONECZNA

Numery kont

Centrala Rycerstwa św. Michała Archanioła, al. Piłsudskiego 250, 05-261 Marki PKO BP 91 1020 1042 0000 8502 0014 7595

Prenumerata KJB

Towarzystwo Powściągliwość i Praca, al. Piłsudskiego 250, 05-261 Marki PKO BP 68 1020 1042 0000 8702 0218 9470

Biuletyn KJB

Zapraszamy do zapisywania się do biuletynu anielskiego!

Facebook

Punkty sprzedaży

Zobacz listę księgarni, gdzie można nabyć nasz dwumiesięcznik albo zamów go w naszej księgarni internetowej

Losowe książki

Numer 3/2009 w formacie PDF

2,00 zl

Prenumerata KJB - Azja i Australia

180,00 zl

Numer 4/2008 w formacie PDF

2,00 zl

Rozmowy z Bł. Bronisławem Markiewiczem

15,00 zl

Komiks "Klęczący Byk"

10,00 zl

Numer 1/2005 w formacie PDF